• Admin

Uz.Estetisyen Hümeyra Yasmin İpek Kirpik Workshopları ile fark yaratıyor

En son güncellendiği tarih: 7 Tem 2020


İpek Kirpik son yıllarda oldukça popülerlik kazanan bir uygulamadır. Halk arasında yaygınlaşması ve talep oluşması sonucunda çok sayıda uygulayıcı ihtiyacı doğrumuştur. Bunun sonucunda da yalan yanlış bilgi ile eğitim vermeye çalışan çok sayıda kişiler türemiştir. Ne yazık ki İpek Kirpik konusunda yeterli bilgi birikimine sahip uzman Türkiye'de çok fazla bulunmamaktadır. Bu yüzden yapılan uygulamalar sonrasında hem müşteri menuniyetsizliği oluşmakta , hem de İpek Kirpik hakkında çok sayıda yalan yanlış bilgi kirliliği oluşturmaktadır. Hatta İpek Kirpik kendi kirpiklerinizi döker, İpek kirpik zararlı bir uygulamadır gibi şehir efsaneleri bile oluşmuştur.

Aslında bu bilgi kirliliğinin % 90'ı işi bilmeyen ve bu konuda hiç eğitim almamış ve youtube da videolara bakıp bir şeyler yapmaya çalışan uzmanlardan veya sektör dışındaki kişilerden kaynaklanmaktadır.

2007 yılından beri Türkiye'de İpek Kirpik sektöründeki ilk uygulayıcılardan olan ve bu uygulamanın gelişmesi ve yaygınlaşmasında çok katkısı olan Uz. Eğitmen Estetisyen Hümeyra Yasmin; Estetisyen okullarında yapmış olduğu ücretsiz workshoplarla yeni yetişen Estetisyenlerin, hem sektörün bu dalına olan ilgisini arttırmakta hem de doğru bilgi ile sektöre giriş yapmalarına yardımcı olmaktadır. Bu amaçla 19.12.2007 tarihinde Tual Estetisyenlik okulunun düzenlediği bir workshopt a daha estetisyenlerle buluşmuştur

Tual Estetisyenlik kurumunun sahibesi Sayın Çiğdem Kıyıcı'nın katılımcıları ağırladığı bu work shopta; Uzm .Eğitmen Estetisyen Hümeyra Yasmin daha uzun süreli kirpik kullanılmasının sırlarını, volume kirpik uygulama tekniğinin farklarını, kirpik bakım ürünleri ile kirpik ömrünü uzatmak cımbız tutma teknikleri gibi çok sayıda konuya değinmiştir.

#ipekkirpikmerkezi #ipekkirpikmalzemeleri #ipekkirpikdökermi #ipekkirpikzararları #3dipekkirpik #ipekkirpiknedir #ipekkirpiknasılyapılır #ipekkirpik #ipekkirpikkalıcımıdır #ipekkirpikeğitimi #hümeyrayasmin #tualestetisyenlik #ipekkirpikworkshop #estetsiyen #güzellikuzmanı #kirpikbakımı #kirpikmarket #kirpikshop #ipekkirpikyapıştırıcısı

79 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.