• Admin

Dlux Professional İpek Kirpik Workshopları ile fark yaratıyor


İpek Kirpik son yıllarda oldukça popülerlik kazanan bir uygulamadır. Halk arasında yaygınlaşması ve talep oluşması sonucunda çok sayıda uygulayıcı ihtiyacı oluştumuştur. Bunun sonucunda da yalan yanlış bilgi ile eğitim vermeye çalışan çok sayıda kişiler türemiştir. Ne yazık ki İpek Kirpik konusunda yeterli bilgi birikimine sahip uzman Türkiye'de çok bulunmamaktadır. Bu yüzden yapılan uygulamalar sonrasında hem müşteri menuniyetsizliği oluşmakta , hem de İpek Kirpik hakkında çok sayıda yalan yanlış bilgi kirliliği oluşturmaktadır. Hatta İpek Kirpik kendi kirpiklerinizi döker, İpek kirpik zararlı bir uygulamadır gibi şehir efsaneleri bile oluşmuştur.

Aslında bu bilgi kirliliğinin % 90'ı işi bilmeyen ve bu konuda hiç eğitim almamış ve youtube da videolara bakıp birşeyler yapmaya çalışan uzmanlardan veya sektör dışındaki kişilerden kaynaklanmaktadır.

2017 yılında Dünyaca ünlü Dlux Professional Kirpik ürünlerinin Türkiye distribitörlüğünü alan Alia Akademi özellikle bu soruna dikkat çekmiş ve bu işe yeni başlayacak olanlara bilgilendirici ve ücretsiz workshoplar hazırlamıştır. Bu konuda 2008 yılından beri uygulamaları olan ve çok sayıda kişiyi sektöre kazandırmış olan Uzm. Est Hümeyra Yasmin'i 19.12.2017 tarihinde Dünyaca ünlü Dlux Professional Kirpik ürünleri work shopunda Tual Estetisyenlik okulunda katılımcılarla buluşturmuştur.

Tual Estetisyenlik kurumunun sahibesi Sayın Çiğdem Kıyıcı'nın katılımcıları ağırladığı bu work shopta; Uzm .Eğitmen Estetisyen Hümeyra Yasmin daha uzun süreli kirpik kullanılmasının sırlarını, volume kirpik uygulama tekniğinin farklarını, kirpik bakım ürünleri ile kirpik ömrünü uzatmak cımbız tutma teknikleri gibi çok sayıda konuya değinmiştir.

Katılımcıların mutlu bir şekilde ayrıldığı bu workshop sonunda, programın sponsorlarından Alia Akademi yöneticisi Sayın Ahmet Atay bu ücretsiz workshopların devamının geleceğini belirtmiştir. Ayrıca Dlux Professional ürünleri ve göz bakım ürünlerinin doğru kullanımı sonrasında İpek kirpiklerde erken dökülme sorununun artık son bulacağını ve ürünlerine güvendiğini belirtmiştir.

www.kirpikmarket.com

Dlux Professional İpek Kirpik

internet resmi satış sayfası

Whatsapp 05530203502

#ipekkirpikmerkezi #ipekkirpikmalzemeleri #ipekkirpikdökermi #ipekkirpikzararları #3dipekkirpik #ipekkirpiknedir #ipekkirpiknasılyapılır #ipekkirpik #ipekkirpikkalıcımıdır #ipekkirpikeğitimi #hümeyrayasmin #tualestetisyenlik #aliaakademi #dluxkirpik #dluxlashes #ipekkirpikworkshop #estetsiyen #güzellikuzmanı #kirpikbakımı #kirpikmarket #kirpikshop #ipekkirpikyapıştırıcısı

66 görüntüleme

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.