Yosun & Parafin Terapi

 

          Kişinin cilt yapısına uygun yosunlarla yapılan vücut bakımı , cildin sıkılaşması, pürüzsüzleşmesi ve toksinlerden arınması açısından çok etkilidir.Lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma programlarında yosun kullanılması en eski yöntemlerden biridir. Özellikle Avrupa’da uzun yıllardır vücut bakımlarında yosun ve yosun içerikli ürünler kullanılmaktadır. Yosun bol miktarda içerdiği vitamin, minarel, amoniasit,oligoelement ve enzimler sayesinde vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini korumaktadır

        

Yosun ve kilin içerdiği zengin mineral ve vitaminlersıcak parafinin gözenekleri açması sayesinde cilde daha iyi nüfuz etmekte, cilt nemlenmekte ve rahatlamaktadır.

 

   Ayrıca bu maddelerin tümünün birleşimi yağ çözücü ve hücre yenilenmesini hızlandırıcı özelliğe sahiptir.

 

   Özel kapta hazırlanan bu karışım bir fırça yardımıyla sorunlu bölgeye ya da istenirse bütün vücuda sürülür, ardından kişiye maddelerin havayla temasını önlemek amacıyla folyo sarılır ve üzerine bir battaniye örtülerek yaklaşık 30 dakika keyifli bir dinlenmeye alınır. Sürenin sonucunda yosun parafin çamur ciltten kolayca temizlenmekte ödem, ter ve toksinlerden oluşmuş atıklar cilt üzerinden giderilmektedir.Terapi bölgesel zayıflamada, selülit tedavisinde, sarkık kol altlarında, sarkmış gevşemiş karın bölgesinde, toparlanma ihtiyacı görülen yerlerde,bacaklarda, sırt dahil tüm vücutta uygulanabiliyor. Etki sağlamak için haftada 2 gün 10 seans tedavi görülmesi gerekir. Duruma göre pasif jimnastik, vakum terapi, enfraruj gibi tedavilerle desteklenir. Bu arada önerilen sağlıklı beslenme ve egzersiz programı da kürün etkinliğini artırır. Bu kür sıcak bir uygulama olduğundan varisli bölgelere uygulanamaz.Yosun-parafin-çamur terapisi sadece estetik amaçlı kürlerde değil, ağrı tedavilerinde de kullanılmaktadır.

 

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.