Dermaroller

 

Dermaroller silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş son derece ince, özel olarak hazırlanmış 192 adet çelik iğneden oluşur .

 

DERMAROLLER'İN ETKİSİ

 

Kuruyan ve yaşlanan cildin gençleşmesine yardımcı olmaktadır.- Ciltte bulunan kollajen oluşumunu artırır.- Ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur.- Ciltteki kan dolaşımını hızlandırır.- Cilt bakım ürünlerinin etkisinin artmasına yardımcı olur.- Derideki çatlakların v kırışıklıkların doğal nem ile giderilmesini sağlar.Vücudun her bölgesine kolaylıkla uygulanır.- Ağrılı bir işlem değildir.- Ameliyat gibi yan etkileri bulunmamaktadır.- Dört değişik çapta ve büyüklükte iğneler bulunmaktadır.- Kırışıklık azaltmakta oldukça etkilidir.- Selülit tedavisinde odlukça etkilidir.- Güneş nedeni ile oluşan sorunların ortadan kaldırılmasında kullanılır.- Cerrahi operasyonlar sonrasında oluşan leke, çöküntü gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur.Akupunktur uygulaması gibi yapılan Dermarol cildin dip noktalarına kadar uzanan iğnelerin uyarıcı noktalara uygulanarak cilt hücrelerinin harekete geçirilmesini sağlayarak gençleşme ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

 

DERMAROLLER TİPLERİ VE UYGULAMA ALANLARI

 

1 mm Dermaroller- Sellülit azaltma - Çatlak azaltma ve yok etme - Deri ve yüz gençleştirme kırışıklık azaltma - Cilt lekelerinin giderilmesi- 1.5 mm Dermaroller- Cerrahi, akne yanık gibi skarların azaltılması ve giderilmesi - Girintili çıkıntılı ve geniş delikli derinin giderilmesi

 

ETKİ MEKANİZMASI

 

Steril küçük iğneler derinin alt tabakalarına kadar küçük mikrokanallar microtunneling açar. Bu küçük hasarlar derinin kendi iyileşme mekanizmasını harekete geçirerek kendi kollajenini üretmesini sağlar. Uygulama alanın büyüklüğüne bağlı olarak on dakikadan bir saate kadar sürebilir. Sonuç üç ayla dokuz ay arasında tam olarak alınır. Hasta yavaş yavaş düzelmeyi fark eder. Kontrollü çalışmalarda 6-8 hafta sonra kollojende % 200 artış görülmüşür. Kollajen uyarma tedavisi; üst deriyi soymadan yakmadan yapılan (non-ablative) bir tedavidir. ışlem genellikle lokal anestezik krem uygulanması ile yapılabilir. Yüz 20- 25 dakika sürer,ışlemden sonra ağrı, bilinen bir yan etki de yoktur. Yalnız uygulamadan hemen sonra yüzde kızarıklık oluşur, kanama ve yara yoktur. Normal temizleyicilerle temizlenir ve güneş koruyucu uygulanır. Sosyal hayattan sadece bir öğle sonu uzak kalırsınız. Ertesi gün hafif bir makyajla işe gidilebilirsiniz. Orta güçte güneş koruyucular yeterli olacaktır

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.