İğneli Epilasyon

 

   Araştırmalar iğneli epilasyonun istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilmesinde hala en etkili yöntem olduğunu ortaya koymuştur.
   İğneli epilasyon uygulaması kolay bir yöntem gibi görülmüş ve bu alanda niteliksiz eleman sayısı her geçen gün artmıştır.İğneli epilasyon başarısı tamamen uzmanın bilgisine , deneyim ve duyarlılığına bağlıdır.
   İstenmeyen kılların iğneli epilasyon yöntemi ile kalıcı olarak yok edilmesi için iğne ile kıl kılıfına doğru şekilde girilmeli , akım miktarı ve süresi yeterli olmalıdır. Çünkü iğnenin kıl köküne hatalı girişi elektrik akımının yanlış noktalara verilmesine neden olur. Bu durumda ciltte kalıcı iz ve leke oluşmasına neden olacaktır.
    İğneli epilasyon çalışmasında hasta kesinlikle iğne çalışmasını hissetmemelidir. Dikkat gerektiren ve yaz döneminin vazgeçilmez uygulaması iğneli epilasyonda kendinizi uzmanlara teslim ediniz.

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.