Pasif Jimnastik ( Elektroterapi)

 

    Pasif jimnastik Kilo verimi ile boşalan yağ hücrelerinin sıkılaştırılması ve toparlanması için uygulanır. Vücutta bayanların daha çok problemini çektiği bel, karın, basen, sırt ve üst kol olmak üzere beş ayrı bölgesini çalıştırmaktadır.

    Kaslara bağlanan ped ve bandajlarla kasları harekete geçirerek kasın etrafındaki yağların yakılmasını sağlar.Böylece sorunlu bölgeye direkt uygulama yaparak kişinin sorunun giderilmesinde vaz geçilmez ve senelerin deneyimiyle kanıtlanmış kesin veya en etkili yöntemlerdendir.

    Aktif sporda ortaya çıkan kas artışı pasif egzersizde olmaz. Ayrıca fazla kilo ile yapılan aktif egzersizle ortaya çıkabilecek sağlık sorunları pasif jimnastikte ortaya çıkmaz. Kişiler pasif jimnastiği bıraktıklarında vücutlarında bir bozulma bir kilo artışı da olmaz.

    Pasif jimnastiğin etkileri kalıcıdır. Vücutta pasif egzersiz programını bitirdikten sonra altı kilo artışına kadar vücut şeklini muhafaza eder. İncelmenin dışında eklem ve bağ dokusunu destekler, vücutta kan dolaşımını hızlandırır, kireçlenmelere ve selülit tedavisine yardımcıdır, bir saat boyunca kişinin psikolojik rahatlamasına da yardımcı olur.

     Pasif jimnastik hareketlerinin aynı zamanda faydası yorulmadan selülit ve kireçlenmeyi engellemesidir.

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.