"ONLİNE ALIŞVERİŞ HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI"

Web Mağzamız

Ödeme kolaylığı

Ayrıca satın alımlarda kredi kartı bilgilerinizi vermeden % 100 güvenli alışveriş metodu paypal kullanabilirisiniz. Sayfamızı inceleyen fiyatları görün ve kararınızı verin. Size bir tık kadar yakın

Gün içinde salon, salon gezip uygulamalar hakkında bilgi almak için vaktiniz yok ve sizin için zaman değerli diyorsanız işte siz muhteşem çözüm. Artık online alışveriş sitemizden uygulamaları salonumuza gelmeden satın alabilir, yalnızca web sitemizden yapılan satışlara özel süper kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Online Alışveriş

Web mağzamıza özel super fiyatlar için resmi tıklamanız yeterli. Başlamaya hazır mısınız?

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.