• Admin

Kaşmir Kirpik Uygulamasında bakım işlemi nedir?Kaşmir Kirpik uygulamasında kirpikler tek tek kendi kirpiklerinize eklenmektedir. Fakat önemli olan konu; kendi kirpiklerimizinde vücudumuzdaki tüm kıllar gibi bir ömrü olmasıdır. Doğar büyür dökülür ve yerine yenisi çıkar. Bu süreç ortalama 90-120 günlük bir döngüdür. Kaşmir Kirpikler kendi kirpiklerimize eklendiğinden, kirpikler döküldüğünde üzerindeki eklenen kirpikte beraber dökülür. Tüm kirpiklerimiz aynı zaman döngüsünde olmadığından dolayı ( bazıları yeni doğarken bazıları dökülme evresindedir) dökülmeler homojen olmaz. Müşterinizin gözünde bazı kirpikler duruken bazıları dökülmüş olur. Bu aşamada işte bakım uygulaması yapılması gerekir. Bu işlemde dökülenlerin yerine yenileri eklenerek aynı görünüm korunmuş olur.

Kaşmir Kirpik’te bu bakım aralığı klasik uygulamada diğer kirpiklerden daha uzundur ve ortalama 4 haftadır. Bu yüzden ortalama 4 haftada bir bakımları yaptırdığınız takdirde istediğiniz kadar kirpiklerinizi kullanabilirsiniz. Bakımları yapılmazsa 8-10 haftada tamamı dökülür. Kaşmir Kirpik hakkında detaylı bilgi için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz www.kasmirkirpik.net

#kasmirkirpik #ipekkirpik #kirpikbakımı #kirpikuzmanı #kirpikuzatma #kasmirkirpikmerkezi #estetisyen #güzellikuzmanı

185 görüntüleme0 yorum

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.