Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.

 

Admin
2 Ağu 2017

Aseton tırnaklara zarar veriyor

0 yorum

 

Bakımlı ellere sahip olmak bakımlı tırnaklarınızın olmasından geçer. Tırnaklarımız el sağlığımızın en önemli göstergelerindendir. Peki bakımlı tırnaklara sahip olmamız için bilmemiz gerekenler nedir ?

En önemlilerinden biri sürekli el yıkamak, deterjanlarla maaruziyet ve aseton ve oje gibi kimyasalların sürekli kullanımı tırnak yapısında sorunlara yol açabilir. Özellike  tırnak yapısında yumuşama ve tırnak altında boşalmalara neden olabilir.

Hepimiz oje ve asetonu kullanmaktayız. Burada bilmemiz gereken oje ve aseton'un  tırnak plağındaki yağın kaybına sebep olduğudur. Dolayısıyla oje ve aseton tırnakta kurumaya bu da tırnakların daha çabuk kırılmasına ve sararmasına neden olmaktadır. Bu yüzden ojelerimizi asetonla temizledikten sonra mutlaka bedem, susam yağı gibi doğal nemlendiricilerle tırnaklarımızı nemlendirmemiz gerekir. Bu pratik bilgi ile oje ve asetonun tırnağımız üzerinde yaratacağı etkiden tırnağımızı koruyabiliriz.

Yeni Mesajlar