Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

 • Facebook Square
 • Twitter Square
 • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.

 

ariadne
9 Haz 2018

Öneri bekliyorum

7 yorum

 

Erkin Önsala estetik yaptıran var mı

elvan
9 Haz 2018

ne operasyonu? ben ona yaptırmadım ama iyidir. aynı klinikteki diğer doktor meme dikleştirme yaptı banada çünkü. memnunum henüz bi kompliksyon yaşamadım.

ayçaşen
14 Haz 2018

@elvan siz güray yeşiladalıya mı yaptırmıştınız

cansukurlan
13 Tem 2018

evet canım aynı klinikteler onlar

aydan
17 Tem 2018

ben varım canım

mrymzmz
26 Tem 2018

benim de doktorum gerçekten çok iyi bir cerrahtır. alanına çok hakim. cerrahide yaygın olanın aksine daha genç doktorlara yönelmek bence daha doğru. yeniliklerden daha haberdar kendilerini geliştirmek konusunda kesinlikle daha hevesli oluyorlar. ben iki operasyon geçirdim ikisi de çok memnun ediciydi. ertesi gün mutlaka arayıp nasıl hissettiğini soruyor. normalde doktordan ziyade asistana zor ulaşıyorsun. portföyü çok başarılı. operasyon olmadan önce mutlaka o before afterlara bak. endişelerinin azalması ve güven hissetmen için yardımcı oluyor. bir süre sonra operasyondan korkmak yerine sonucu görmek için acele ediyorsun. maalesef bunu sağlayabilen çok az doktorumuz var. geçmiş olsun..

mertegil
2 Ağu 2018

ariadne yaptırdınız mı estetik

ariadne
3 Ağu 2018

evet erkin beye yaptırdımm :)

Yeni Mesajlar
 • baharrz
  7 Eyl 2018

  Kızlar merhaba aramızda burun estetiği yaptıranlardan yardım bekliyorum. Bugün muayeneye gittim ve burun derisi kalın diye istediğim şeklin verilemeyeceği söylendi. Böyle birşey var mı başına böyle bir durum gelen oldu mu? Yani vazmıgeçiyim başka doktorlarla da görüşeyim mi?
 • cananülkü
  18 Ağu 2018

  kızlar implant yaptıran varmı? artık yaptırmaya karar vermiş durumdayım silikon mu salin mi daha avantajlı pek bilmiyorum yaptıranlar bilgi verirse çok sevinirm.
 • ayçaşen
  13 Tem 2018

  selam hanımlar burdanda duyduğum güray yeşiladalının adı. şuan araştırma aşamasındayım başka önerileri olan varmı? ben dudak ve meme küçültme için gidicemde.