Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

 • Facebook Square
 • Twitter Square
 • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.

 

ESRA_yılmaz
12 Mar 2018

KOSGEBGirişimci Desteği ile Bayan Kuaför ve Güzellik Salonu

1 yorum

Merhaba yaptığım araştırmalar neticesinde bir çok insan KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katılıp katılım belgesi aldıktan sonra KOSGEB'den Hibe desteği alıyor. KOSGEB Girişimci Desteği ile nasıl iş yeri açıp kosgeb'den destek alabiliriz ? Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu ? Bende KOSGEB Girişimci Desteği ile iş yeri açmak istiyorum. KOSGEB 2018 yılında iş yeri açanlara ön destek veriyor muş yeni girişimci iş yerini açmadan bile destek alabiliyor. Bu nasıl oluyor.Birde bir çok kişi KOSGEB Girişimci Desteği almak için kötü niyetli dolandırıcılar tarafından dolandırılmış bende dolandırılmaktan korkuyorum ne yapmam lazım ?

ESRA_yılmaz
17 Mar 2018

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yok mu ? KOSGEB'den insanlar çatır çatır hibe kredi desteği alıp iş yeri kuruyormuş biz nasıl bu desteği alabiliriz ?

Yeni Mesajlar
 • baharrz
  7 Eyl 2018

  Kızlar merhaba aramızda burun estetiği yaptıranlardan yardım bekliyorum. Bugün muayeneye gittim ve burun derisi kalın diye istediğim şeklin verilemeyeceği söylendi. Böyle birşey var mı başına böyle bir durum gelen oldu mu? Yani vazmıgeçiyim başka doktorlarla da görüşeyim mi?
 • cananülkü
  18 Ağu 2018

  kızlar implant yaptıran varmı? artık yaptırmaya karar vermiş durumdayım silikon mu salin mi daha avantajlı pek bilmiyorum yaptıranlar bilgi verirse çok sevinirm.
 • ayçaşen
  13 Tem 2018

  selam hanımlar burdanda duyduğum güray yeşiladalının adı. şuan araştırma aşamasındayım başka önerileri olan varmı? ben dudak ve meme küçültme için gidicemde.