Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

 • Facebook Square
 • Twitter Square
 • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.

 

baharrz
31 Ağu 2018

Kızlar aramızda estetik yaptıran??

4 yorum

Kızlar merhaba aramızda burun estetiği yaptıranlardan yardım bekliyorum. Bugün muayeneye gittim ve burun derisi kalın diye istediğim şeklin verilemeyeceği söylendi. Böyle birşey var mı başına böyle bir durum gelen oldu mu? Yani vazmıgeçiyim başka doktorlarla da görüşeyim mi?

gulcandan37
31 Ağu 2018

canım merhaba. bende aynı durumu yaşadım yani burun derisinin kalın olması problemmiş operasyon açısından işlemler biraz zorlaşabiliyomuş ama yapılamıyor demek değil kesinlikle. deri dıışnda o görünümü etkileyen başka bi unsur yoksa olmaz denmez. ama deri kalınken müdahale etmek daha zor olduğu için doktorlardan kimi cesaret edemeyebiliyor deneyimine güvenmeyen çıkabiliyor. ben çok doktor gezdim çünkü ordan biliyorum. ama 2 yıl önce burun estetiğimi yaptırdım tam olarak da istediğim gibi yapıldı bi sorun yaşanmadı

baharrz
31 Ağu 2018

cevap için çok tşkler doktorunuz kimdi acaba?

gulcandan37
31 Ağu 2018

güray yeşiladalı canım

nihalaslan
7 Eyl 2018

güray yeşiladalı benimde doktorum, bende gözüm kapalı tavsiye ederim onu. Ben başka bir yerde doğum sonrası estetiği yaptırmıştım ama memelerimde simetri problemine yol açmışlardı. Zaten doğum süreci ve sonrası zor bir psikoloji,üzerine ameliyat da kötü geçince çok mutsuz oluyorsun. Hem o hatalı sonucun düzeltilmesi konusunda hem burun ameliyatımda güray beyin emeği çok büyük. Bir operasyon yapıp sonucundan memnun olmayan hastası olmuyor. İstenilen operasyon beklenilen sonucu karşılayacaksa yapıyor sadece veya istediğin sonucu alabileceğin diğer prosedürler hakkında detaylı olarak bilgilendiriyor.

Yeni Mesajlar
 • cananülkü
  18 Ağu 2018

  kızlar implant yaptıran varmı? artık yaptırmaya karar vermiş durumdayım silikon mu salin mi daha avantajlı pek bilmiyorum yaptıranlar bilgi verirse çok sevinirm.
 • ayçaşen
  13 Tem 2018

  selam hanımlar burdanda duyduğum güray yeşiladalının adı. şuan araştırma aşamasındayım başka önerileri olan varmı? ben dudak ve meme küçültme için gidicemde.
 • ariadne
  3 Ağu 2018

  Erkin Önsala estetik yaptıran var mı