• Admin

Yeni bir Protez Tırnak sistemi | Füzyon Akrilikjel


Dünyaca ünlü Moyra Protez Tırnak Sistemleri 2018 yılı için müthiş bir teknolojik gelişmeyi duyurdu. Çok yakında ülkemize de gelecek olan bu sistem Akrilik ve Jel sistem Protez Tırnağın en iyi özelliklerini birleştirmekte. Akrilik kadar sert , fakat Jel tırnak gibi şekillendirilebilen bu sistem base gerektirmemektedir. Bu yüzden çok kolay uygulanım şekli mevcuttur. Sürüyor ve şekillendiriyorsunuz. Uygulayıcının zamandan tassarufunu sağlayacak olan bu sistem sağlamlığı ile göz doldurmakta. Bu üründe Uv lambada kurumaktadır.

Çok yakında Türkiye'de de satışta olacak olan bu ürün Protez Tırnak uygulayıcıları arasında kısa zamanda yer bulacak gibi görünüyor.

Moyra füzyon Jeli ilerleyen günlere www.moyranail.com dan online olarak sipariş edebilirsiniz

Ürün hakkında sorularınız için Whatsap :05530203502

Ürünün demo versiyonunu Moyra İstanbul Bölge Distribitörü Hyasminbeauty'de denedik . Demo videosunu beğenerek izleyeceğinizi umuyoruz.

#füzyonakrilikjel #moyrafüzyongel #moyraproteztırnak #proteztırnak #akriliktırnak #jeltırnak #polygel #moyraistanbul #moyratürkiye #proteztırnakeğitim #proteztırnakürün #proteztırnakmalzemeleri #tırnakshop #proteztırnakeğitimi #proteztırnakmerkezi #tırnakkaplama #medikalproteztırnak #sağlıklıtırnak #tırnakprotezi

143 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.