• Admin

Kirpik için özel şampuan mı var ? O da ne için ?

En son güncellendiği tarih: 7 Tem 2020


Gözlerimiz bizim için hem en değerli hem de güzelleşirken ön plana çıkartmaya çalıştığımız bir organımızdır . Gözleri ön plana çıkarırken çok sayıda makyaj ürünlerinden faydalanırız. Günlük olarak her gün makyaj yapıp çıkartmanın zorluğu ve zaman kaybı yeni yeni pratik ve dayanıklı uygulamaların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bunlardan biri de İpek Kirpik uygulamasıdır. Rimel gibi akma derdi olmayan takma kirpikler gibi de günlük olmayan bu uygulama ortalama 3 haftalık bakımlarla ortalama 3-6 ay arası kullanım ömrüne sahiptir. Bu özelliği bir anda onu trend makyaj uygulamaları arasına sokmuştur.

İpek Kirpik bu kadar popülerleşince beraberinde bir takım problemleri de getirmiştir. Bunlardan en önemlisi bakım kısmıdır. Çünkü

uzun süreli İpek Kirpik kullanımlarında biriken makyaj kalıntıları, kir, toz ve cildin salgıladığı yağ asitleri ile birleşip kirpik dibindeki bakterilerin yerleşmesini kolaylaştırmakta , kirpik dibi enfeksiyonlarına, gözde kaşıntı ve batma hissine yol açmaktadır.

Aynı zamanda bu yağ asitleri yapışkanların yapısını bozup takılan İpek Kirpiklerin erken dökülmesine yol açmaktadır. Bu yüzden uzun süreli İpek Kirpik kullanacak kişilerin mutlaka Kirpik diplerini temizlemesi ve sonrası da günlük olarak kirpiklerini taraması gerekmektedir.


Yazının başında dediğimiz kirpiğinde şampuanı olur mu nun cevabını burada vermemiz lazım. Çünkü kirpik şampuanları işte burda devreye girmektedir.

İpek Kirpik Şampuanı bu işlem için özel olarak geliştirilmiş göz de kullanıma uygun özel bir şampuandır. Hem kirpiklerin dibini temizler , hem de içeriğindeki EGF ve kollagen ile kirpiklerin bakımını ve sağlıklı kalmasını sağlar. Kirpik dibi Ph sını bakterilerin yerleşemeyeceği durumua getirir , enfeksiyonu önler. Böylece hem kendi kirpiklerimizin sağlığını korur hemde İpek Kirpiklerimizin ömrünü uzatır. İpek Kirpik şampuanı hem ev içi, hemde salonda İpek Kirpik uygulaması öncesi kullanılabilmektedir. Salon kullanımında İpek Kirpik öncesi primer uygulamasından önce kullanılır, Az bir miktar köpük alınıp kripiklerin doğrultusunda aşağı doğru kirpik tarağı ile taranarak uygulanır.

Ev içi kullanımda ise her gün akşam yatmadan önce az bir miktar köpük alınıp kirpik dibine gözler kapalı iken uygulanır. Yavaş hareketlerle yalnızca yukarıdan aşağı doğru parmaklarınızı hareket ettirilerek kirpiklere uygulanır. Sonrasında duru su ile yıkanıp kurulanır

Düzenli olarak kullanımında İpek Kirpiklerinizi hem çok daha uzun süre kullanacaksınız , hemde takılan İpek Kirpikler ilk günkü gibi canlı ve yumuşak olacak.

#ipekkirpikmerkezi #ipekkirpikbant #kirpikkopartma #ipekkirpikşampuanı #kirpikşampuanı #hyasminbeauty #kirpikprotezi #kaşmirkirpikşampuanı #minkkirpikşampuanı #kirpikekleme #kirpikuzmanı #kirpikbakımı #nasılyapılır #evdekirpikbakımı #kirpikşampuanıyapma #kirpiknasıltaranır #ipekkirpiknaslıyıkanır #ipekkirpikzararları

95 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.