• Admin

Orjinal İpek Kirpik malzemeleri nereden alınır

En son güncellendiği tarih: 7 Tem 2020


Ülkemizde özellikle İpek Kirpik konusunda kaliteli ve orjnal ürün bulmak gerçekten çok zor. Ayrıca uygun ürüne büyük şehirler dışında temin etmekte büyük sıkıntı. Kalitesiz ürün ve yapıştırıcılar nedeniyle hem İpek Kirpiklerde erken dökülme problemi olmakta hemde alerji ve enfeksiyon gibi komplikasyonlar daha sık görülmektedir. İpek Kirpik uygulamalarının ülkemizde yaygınlaşması ve Kaşmir , Mink gibi farklı kirpik türlerinin ülkemize gelmesi ile çeşitlerin artması; sonuçta daha büyük bir talebin oluşmasına yol açtı.

Moda trendlerinin de etkisi ile büyüyen pazarda kaliteli ve "orjinal ürün nereden alınır ?" sorusu daha fazla sorulmaya başlandı.

2013 yılından beri sektörde ipek kirpik uygulamalarında yön verici firmalardan biri olan Hyasminbeauty yakın zamanda yaptığı anlaşmalar ile Kirpik Market projesini hayata geçirdi.

Biz de Kirpik Market projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için projenin arkasındaki isim

Uzm.Eğt.Est Hümeyra Yasmin ile konuştuk

Kirpik Market projesi neyi amaçlamaktad​ır?

Kirpik Market aslında uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir projedir. Sektörde önemli bir sorun olan kaliteli ve orjinal ürüne erişme sorununu gidermek üzere kurduğumuz bu ikinci online alışveriş sitesimiz, daha önceki sitemiz Proteztırnakshop gibi spesifik bir güzellik uygulaması üzerine olmasını amaçladık. Ülkemizde özellikle İpek Kirpik konusunda kaliteli ve orjnal ürün bulmak gerçekten çok zor. Ayrıca uygun ürüne büyük şehirler dışında temin etmekte büyük sıkıntı. Biz bu yüzden gelişen bir pazar olan kirpik sektöründeki tüm sarf ve kirpik ürünlerine tüm Tükiye'den erişimi sağlayacak ve onlara kapıda ödeme gibi güvenli bir alışveriş yöntemi ile ulaşacak, ürünü ayaklarına kadar getirecek Kirpik Marketi kurduk.


Kirpik Markette, Dünyaca ünlü kirpik ürünleri ve aynı zamanda fenomen kirpik Kaşmir Kirpiklerin tek satış merkezi olacak. Biz Kirpik Market projemiz için Dünya üzerindeki en iyi kirpik ürünlerini platformumuz için getirmeyi amaç edindik.

Kaliteli ve orjinal ürünlerler ile farkı gerçekten hissedeceksiniz, bu ürünlerle müşteri memnuniyetiniz en üst düzeyde olacak. Bundan sonra yapıştırıcım iyi yapıştırmıyor, müşterinin kirpikleri erken döküldü derdi son bulacak. Kirpik Market sadece ürün satışını değil; sektöre kaliteli ve konusunda uzman kişileri de yetiştirmeyi yapacağı ürün eğitimleri ile destekleyecek. Ayrıca Kirpik Market içindeki forum kısmına üye olan tüm kirpik uzmanları sorularına cevap arayabilir, diğer kirpik uzmanlarının tecrübelerinden faydalanabilir. www.kirpikmarket.com bundan sonra sizin vazgeçilmeziniz olacak

Bizde Estetik & Güzellik ailesi olarak Kirpik Markete yayın hayatında başarılar dileriz.


#kirpikmarket #hümeyrayasmin #hyasminbeauty #distribütör #ipekkirpik #minkkirpik #vizonkirpik #silikonkirpik #ipekkirpikmalzemeleri #ipekkirpikyapıştırıcısı #cımbız #ipekkirpikbant #kirpikyapıştırıcıkristali #kirpikshop #kirpikuzmanı #ipekkirpikeğitimi #kaşmirkirpikeğitimi #sertifika #llash #flatlash

862 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.