• Admin

Tırnak Baskısı üzerine ayna tozu kaplaması ne ile yapılır?


Tırnak tasarımı farklı ve renkli tırnaklar şu aralar gençlerin gözdesi. Özellikle 2016 yılında başlayan aynalı kromaj tırnak akımı yavaş yavaş daha şekilli ve desenli kromaj tırnak uygulamalarına bırakmakta. Tabi ki bu kısım biraz maharet ve hüner istemekte , biraz da resim yeteneği. Fakat her zamanki gibi teknoloji burada da imdadımıza yetişip , hemen bir çözüm üretmekte.

Yeni geliştirilen baskı için özel folyo ojeleri ile artık kromaj yada aynalı desen oluşturmak çok kolay. Bu özel ojelerin diğer stamp yani baskı ojelerinden farkı; tırnak tasarımında baskı uygulaması sonrasında folyo , pigment tozu ve ayna tozlarının baskılı alanlara tutunmasını sağlayan bu işlem için geliştirilmiş çok yeni bir oje türü olması . Ojenin yapışkan katmanlı özelliği ile farklı tasarımları gerçekleştirebilmenize imkan sağlamaktadır.Şu an siyah , beyaz ve gri olarak piyasaya çıkan bu ürün , Moyra Türkiye web sayfalarından Dünya ile aynı anda satıştadır. www.moyranail.com dan temin edebilirsiniz. Bu şekilde sizde profesyonel ve harika desenli tırnaklar yapabilirsiniz.

#ürün #tırnakeğitimi #akrilikbase #proteztırnakmalzeme #proteztırnakeğitimi #jeltınak #moyratürkiye #moyraistanbul #proteztırnakmerkezi #mirropowdersnail #kromajtırnak #pedikür #proteztırnaknedir #tırnakkaplama #istanbul #folyoojesi #baskıojesi #kalıcıoje #akriliktırnak #jeltırnak #tırnakbaskısı

57 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.