top of page
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Moyra Nails İstanbul'da


Moyra Nails Türkiye pazarında büyüme hamlesini İstanbul'a açılarak başlattı. Bu amaçla Protez Tırnak konusunda İstanbul'da adı sıkça duyulmakta olan Hyasminbeauty ile distrübitörlük antlaşması imzaladı.

Moyra Nails , yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesi ile tırnak uzmanları tarafından bilinen ve kabul görmüş bir markadır. “Moyra” şirketi 2000 yılında kurulmuş ve ilk olarak geliştirdiği sadece 26 renkten oluşan ancak bugünkü sayısı 200 civarında olan oje koleksiyonuyla 2002 yılından beri Avrupa pazarında aktif rol alan Amerikan firmasıdır. Moyra koleksiyonu tırnak uzmanları tarafından büyük beğeni görmüş, kısa sürede Fransa ve İsviçre gibi dünyadaki daha birçok ülkede popüler olmuştur. 2011 yılında şirket 1 milyondan fazla oje satışı gerçekleştirmiştir! Dünya markası ürünlerimizin hammaddeleri dünyanın lider kozmetik şirketlerinin tedarikçileri olan ünlü Alman ve İtalyan fabrikaları tarafından üretilmektedir.

Moyra Nails özellikle geliştirmiş oldukları baskı plakaları ile, baskı yöntemli tırnak tasarımının en önde gelen firmasıdır. Her ay salon kullanımına uygun yeni konsept baskı plakaları üreterek tüm tırnak tasarımcılarının vazgeçilmezleri arasında girmiştir.

Moyra Nails Türkiye distrübitörü Monika Toth ; Amacının tırnak uzmanlarına jel-lack gibi yeni teknikleri öğrenebilmeleri için bir fırsat sunmak, çağımızın modern kadınları için ürünlerimizle kaliteli zaman yaratmak ve onlara kadınlıklarını anlatmak olarak belirtmektedir.

Bu anlaşma ile dalında uzman iki eğitmen Monika Toth ve Hümeyra Yasmin güçlerini birleştirerek, Protez Tırnak alanında Türkiyede farklılık yaratmayı amaçladılar.

Hyasminbeauty İşletmecisi ve Moyra Nails İstanbul'un yeni distrübitörü

Est.Hümeyra Yasmin ;

Bugüne kadar Protez Tırnak sektöründeki en önemli problemin; Hiç Protez Tırnak yapmamış kişilerin Protez Tırnak malzemesi satması ve satın alanın ürünlerin , satış sonrası desteğinin bilgi eksikliğinden dolayı gereken şekilde yapılmaması sebebiyle, Protez Tırnağın bugüne kadar gereken değeri görmemesi olduğunu belirtmektedir.

Protez Tırnak sektörünün çok hızlı değiştiğini, her gün çok yeni ürünler çıktığını , fakat bunların ülkemize geç gelmesi ve bu yeni ürünlerin kullanımını anlatacak yetişmiş eğitmenlerin olmaması sebebiyle Protez Tırnağın çok fazla yaygınlaşamadığını belirtmektedir.2013 yılında Hyasminbeauty kurduktan sonra Protez tırnağı sadece bilinen güzel görünümlü , süslü tırnaklar için değil, kozmetik kamuflaj amacıyla özellikle tırnak yeme çözümünde, genetik tırnak hastalıklarının kamuflajında, tırnak kayıplarının giderilmesi gibi yepyeni alanlarda kullanımı yaygınlaştırmaya çalıştığını belirten Hümeyra Yasmin, hali hazırda özellikle tırnak kayıplarının giderilmesinde kendi geliştirdiği özel tekniğini kullanmakta ve geliştirmekte olduğunu belirtmiştir.

Moyra Nails'in mevcut çok geniş ürün yelpazesinin bir Protez Tırnak teknikerinin ihtiyacı olacak tüm ürünlere sahip olduğunu belirtmiştir. Ürünün hem kullanıcısı , hemde dağıtıcısı olmanın büyük bir avantaj olduğunu söyleyen Hümeyra Yasmin, böylece oluşabilecek tüm sorunlarda müşterilere çözüm üretmek ve satış sonrası destekte daha avantajlı olacaklarını belirtmiştir. Başarılı bir Protez Tırnağın %50'sinin teknikerin yeteneğine % 50 'sinin ise malzemenin kalite ve dayanıklılığına bağlı olduğunu belirten Hümeyra Yasmin, Moyra'nın tanıtımına özel Akrilik yada Jel başlangıç setini alanlara ürün eğitim ve sertifikalarının belirli bir süre İstanbul için ücretsiz olacağını belirtmiştir.

Kaynak:

278 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page