• Admin

Çengel Tırnak sorununun çözümünde yeni bir teknik |Nail Bender


Çengel Trnak özellikle ileri yaşlarda gelişen ve bazende genetik olarak ta gözlenen bayanların kabusu olan bir durumdur. Bu rahatsızlığın çözümünde çok farklı metodlar bulunmaktadır. Yakın zamanda uzak doğuda başlayan ve Dünyaya yayılan Nail Bender tekniği bu soruna çare arayanların denediği yöntemler arasına girmiştir.

Bizde Estetik & Güzellik olarak Nail Bender nedir ? diye Uzm.Eğt Est Hümeyra Yasmin'e sorduk

Nail Bender nedir?

Nail Bender aslında eski bir Uzak Doğu yöntemi fakat son dönemlerde bu işi pratik yapmaya yarayan bazı aletlerin seri üretimi sayesinde tekrar popülerlik kazaanmıştır. Bir nevi tırnakta uygulanan tel yöntemine benzerdir. Nail Gadget denen özel cihaz yardımı ile çengel şeklini almış olan tırnak kenarlardan kaldırılarak düzeltilmektedir.

Bu işlemde tırnaklar Nasıl düzeltiliyor? Kırılmıyor mu?

Tabiki bu temel bir soru. Çünkü çengel tırnak rahatsızlığında tırnaklar oldukça kalınlaşmıştır. Bu kalın tırnakları bükebilmek için belirli bir süre suda bekleterek yumuşatmanız lazım ve sıkma ayarını bilerek yapmanız lazım yoksa tırnağı ortadan kırma riskiniz var. Yani biraz tecrübe ve deneyim gerektirir.

Bu işlem kalıcı mı ?

Hayır ne yazık ki kalıcı değil. Çünkü rahatsızlık tırnak köklerinden kaynaklanmakta. Siz ise uçtan bir düzeltme yapıyorsunuz. Bu yüzden aralıklarla tekrarlanması lazım.

Burada sizin ayrı bir çözümünüz var mı?

Biz bu kalıcılık süresini uzatmak konusunda farklı tırnak sistemleri ile bu işlemi kombine ederek, kulanım süresi ve konforunu çok arttırdık. Kendi geliştirdiğimiz bir teknik. Onun detaylarını şuan vermek istemiyorum

Bu yeni teknik hakkında vermiş olduğunuz bilgiler için Estetik Güzellik olarak teşekkür ederiz . Konu hakında detaylı bilgi için

Uz.Eğt.Est Hümeyra Yasmin

05530203502

www.proteztirnak.biz

#Nailbender #çengeltırna #proteztırnak #tırnakbatmasıaleti #telyönetmi #batıktırnak #maniküer #pedikür #bozuktırna #ayaktırnakbozukluğu #hümeyrayasmin #hyasminbeauty #batıktırnakaleti

81 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.