top of page
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Ayak Tırnak Bozukluğunda mucize çözümü seyrettiniz mi?


Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde bazılarımızı gene korku sarmakta. Ben bu ayak, bu tırnaklarla nasıl terlik giyerim.

Tırnaklarınızın görüntüsünden dolayı problem yaşıyorsanız. O zaman videomuzu mutlaka izleyin. Medikal Protez Tırnak uygulaması kozmetik olarak tırnaklarınız kamufle edilebilir.Ayrıca bu işlem bir, 2 günlük değil; Bakımlarını yaptırdığınız müddetçe siz çıkartmak isteyene kadar kalıcı.

Medikal Protez Tırnak Uygulaması nedir derseniz;

Medikal Protez Tırnak Uygulaması tırnak yatağı sorunlarına bağlı bozuk tırnak çıkması, ya da tırnak yeme problemine bağlı gelişen bozuk tırnak'ta görüntünün kamuflajı için uygulanan kozmetik bir yöntemdir. Ayakta uygulanan Medikal Protez Tırnak uygulaması ile bakımları yapıldığı müddetçe kişi çıkartmak isteyene kadar bu protez tırnaklar ayakta kalabilir. Burada önemli olan husus. Bu yöntem Tırnak Mantarı tedavisinde kullanılmaz ve mantarlı tırnaklara uygulanmaz. Bu yüzden uygulama yapılacak tırnakta mantar olmadığının bir hekim tarafından öncesinde tespit edilmesi gerekir. Bu yöntem aynı zamanda ayakta kök bölgesine yakın alanlarda gelişen tırnak kırıklarının giderilmesinde de kullanılmaktadır. Bu videoda Tırnak yatağı bozukluğuna bağlı bozuk ve kısa tırnak probleminin Medikal Protez Tırnak uygulaması ile nasıl giderildiği aşama aşama anlatılmıştır.. Videodaki görüntüler bazı izleyiciler için itici gelebilmektedir. Fakat bu video tırnaklarındaki rahatsızlık yüzünden hayatları boyunca saklanmak zorunda olan, bu sorun yüzünden psikolojik problem yaşayan çok sayıda insana yardımcı olacaktır. Medikal Protez Tırnak Uygulamaları hakkında detaylı bilgi için lütfen web sayfalarımızı ziyaret ediniz. Hyasminbeauty Atalar Mahallesi Sultan Sokak No 21 Kat 2 Daire 2-3 Kartal / İstanbul 0216488515 Whatsapp 05530203502 www.tirnakprotezi.com www.hyasmin.com facebook.com/hyasminguzellik

603 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page