• Admin

Sürekli Oje sürmekten sıkıldıysanız bu tam size göre KALICI OJE


Evet başlıktanda anladığınız gibi konumuz Kalıcı Oje . Biz kadınların en önemli sorunlarından biri de ojelerimizin ilk günkü güzelliğini koruyamamamız. Ojelerin çizilmesi sıyrılması, günlük ev işlerinde zedelenmesi nedeniyle nerdeyse sürekli zaman ve para kaybına neden olan oje sürme işlemi ile uğraşıyoruz. Bakımlı ellere ve güzel tırnaklara sahip olmak her kadının isteği fakat iş yaşantımız ve günlük ev işleri buna bazen engel oluyor. Aslında bunuda bir çözümü olduğunu biliyor muydunuz? KALICI OJE 'denen manikür sistemi ile 3-4 hafta ilk günkü gibi yapılmış ojeli tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Eğer sürekli tırnak renklerinizi değiştirmiyorsanız bu işlem tam size göre. Kalıcı Oje'nin bir diğer avantajıda tırnaklarınıza bakım yapması ve dış etkenlere karşı koruyarak kırılmasını ve bıozulmasını engelemesi. Kalıcı Oje bunu nasıl sağlıyor ve neden dayanıklı derseniz. Kalıcı oje özel bir malzemeden yapılmıştır ve UV lambaları ile uygulama sonrasında kurutulan bir oje türüdür. Bu yüzden bizim evde uygulayabileceğimiz bir sistem değil. Ayrıca çıkartılması için gene özel solüsyonlar gerekmektedr. Yani kalıcı oje^yi uygulayabilmek için profesyonel bir güzellik salonuna ihtiyacnız var. İşlem oldukça kısa sürüyor ortalama 15-20 dk bir işlem sonrasında 3 hafta sudan etkilenmeyen çizilmeyen harika ojeli ellere sahip olabilirsiniz.

Eğer zaman sıkıntınız var sürekli sabit renkleri kullanıyorsanız ve oje sürmekten sıkıldıysanız KALICI OJE'yi mutlaka deneyin.

Kalıcı Oje Nasıl yapılır videomuza mutlaka göz atın

#kalıcoje #shillac #ojesürmek #bakımlıeller #bakımlıkadın #estetikgüzellik #pratikgüzellik #güzelliksırları #güzellikönerileri #gzellikpüfnoktaları #dayanıklıoje #ojeçizlmesiniengelleme #ışıklıoje #hyasminbeauty #gzelliksalonu #hyasmin #hümeyrayasmin #kartalgüzelliksalonu #maltepe #atalarcevizlikadıköy

150 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.