top of page
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Sürekli Oje sürmekten sıkıldıysanız bu tam size göre KALICI OJE


Evet başlıktanda anladığınız gibi konumuz Kalıcı Oje . Biz kadınların en önemli sorunlarından biri de ojelerimizin ilk günkü güzelliğini koruyamamamız. Ojelerin çizilmesi sıyrılması, günlük ev işlerinde zedelenmesi nedeniyle nerdeyse sürekli zaman ve para kaybına neden olan oje sürme işlemi ile uğraşıyoruz. Bakımlı ellere ve güzel tırnaklara sahip olmak her kadının isteği fakat iş yaşantımız ve günlük ev işleri buna bazen engel oluyor. Aslında bunuda bir çözümü olduğunu biliyor muydunuz? KALICI OJE 'denen manikür sistemi ile 3-4 hafta ilk günkü gibi yapılmış ojeli tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Eğer sürekli tırnak renklerinizi değiştirmiyorsanız bu işlem tam size göre. Kalıcı Oje'nin bir diğer avantajıda tırnaklarınıza bakım yapması ve dış etkenlere karşı koruyarak kırılmasını ve bıozulmasını engelemesi. Kalıcı Oje bunu nasıl sağlıyor ve neden dayanıklı derseniz. Kalıcı oje özel bir malzemeden yapılmıştır ve UV lambaları ile uygulama sonrasında kurutulan bir oje türüdür. Bu yüzden bizim evde uygulayabileceğimiz bir sistem değil. Ayrıca çıkartılması için gene özel solüsyonlar gerekmektedr. Yani kalıcı oje^yi uygulayabilmek için profesyonel bir güzellik salonuna ihtiyacnız var. İşlem oldukça kısa sürüyor ortalama 15-20 dk bir işlem sonrasında 3 hafta sudan etkilenmeyen çizilmeyen harika ojeli ellere sahip olabilirsiniz.

Eğer zaman sıkıntınız var sürekli sabit renkleri kullanıyorsanız ve oje sürmekten sıkıldıysanız KALICI OJE'yi mutlaka deneyin.

Kalıcı Oje Nasıl yapılır videomuza mutlaka göz atın

167 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page