top of page
  • Yazarın fotoğrafıAdmin

Cildimizin yaşlanmasına nasıl engel olabiliriz.


Yılların vücudumuzda yarattığı en belirgin izler cildimizde olmakta. Hepimizin rahatsız olduğu kırışıklıklar parlaklığını ve canlılığını kaybetmiş olan cildimiz aceba kozmetik yöntemlerle de toparlanabilir mi ?

Bu konuda son yılarda Dr Rimpler'in ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. NLC teknlojisi ile en iyi yaratıcılık ödülünü almış oldukları Nanocare ürünleri özellikle yaşlanma etkilerine karşı oldukça etkili. Nanocare içerdiği Işık Tanecikleri kadar küçük ancak mikroskop ile görünebilir büyüklükte Nano taneciklerle cildin hücre metabolizması için çok önemli olan Q10 bileşiklerini taşımaktadırlar.Q10 cildin hücre metabolizması için yaşamsal önemde işlevleri olan, cilt yenilenmesini sağlayan ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden cildimizi koruyabilen çok önemli bir etken maddedir.Bu şekilde cildin yaşlanma ve yıpranma etkilerine karşı oldukça belirgin düzelme sağlamaktadırlar.Bu ürün firmaya BSB Award- Yaratıcılık Ödülü kazandırmıştır.

En uygun Dr. Rimpler cİlt Bakımı Kampanyası

Bu muhteşem ürün ile Profesyonel Cilt Bakımı 5 Seansı 450 TL. Bu güzelliğe sahip olmanız için deneme seansı şimdi çok kısa bir süre için 80 TL

Hyasminbeauty

Atalar Mahallesi Sultan Sokak No 21

Kat:2 Daire2-3 Kartal / istanbul

0216 488 51 52

whatsapp:0553 02 03 5 02

216 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page