• Admin

Cildimizin yaşlanmasına nasıl engel olabiliriz.


Yılların vücudumuzda yarattığı en belirgin izler cildimizde olmakta. Hepimizin rahatsız olduğu kırışıklıklar parlaklığını ve canlılığını kaybetmiş olan cildimiz aceba kozmetik yöntemlerle de toparlanabilir mi ?

Bu konuda son yılarda Dr Rimpler'in ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. NLC teknlojisi ile en iyi yaratıcılık ödülünü almış oldukları Nanocare ürünleri özellikle yaşlanma etkilerine karşı oldukça etkili. Nanocare içerdiği Işık Tanecikleri kadar küçük ancak mikroskop ile görünebilir büyüklükte Nano taneciklerle cildin hücre metabolizması için çok önemli olan Q10 bileşiklerini taşımaktadırlar.Q10 cildin hücre metabolizması için yaşamsal önemde işlevleri olan, cilt yenilenmesini sağlayan ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden cildimizi koruyabilen çok önemli bir etken maddedir.Bu şekilde cildin yaşlanma ve yıpranma etkilerine karşı oldukça belirgin düzelme sağlamaktadırlar.Bu ürün firmaya BSB Award- Yaratıcılık Ödülü kazandırmıştır.

En uygun Dr. Rimpler cİlt Bakımı Kampanyası

Bu muhteşem ürün ile Profesyonel Cilt Bakımı 5 Seansı 450 TL. Bu güzelliğe sahip olmanız için deneme seansı şimdi çok kısa bir süre için 80 TL

Hyasminbeauty

Atalar Mahallesi Sultan Sokak No 21

Kat:2 Daire2-3 Kartal / istanbul

0216 488 51 52

whatsapp:0553 02 03 5 02

#hyasminguzellik #ciltbakımı #yaşlanmabakımı #antiaging #pratikgüzellik #estetigüzellik #güzelliksırları #güzellikönerileri #drrimple #kartalciltbakımı #diamonddermabrazyon #lekegiderme #ciltsıkılaştırma

205 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.