• Admin

Parfümlerin kalıclığını nasıl arttırırsınız ?


Aldığınız parfümlerin kokularının daha kalıcı olmasını istiyorsanız. Parfümlerinizi sıkmadan önce nabızınızın attığı bölgelere ( el bileği iç kısmı , boyun yan kenarları gibi) vazelin uygulayın daha sonra parfümünüzü sıkın. Kokunuzun böylece daha uzun süre dayangığını göreceksiniz.

#makyajteknikleri #makeupteknikleri #hyasmin #partikgüzellik #Makyajfırçası #pratikgzellikönerileri #makyajsırları #makeup #güzelgörünmek #bakım #profesyonelmakyajteknikleri #moda #makyajhileleri #güzellikpüfnoktaları #estetikguzellik #profesyonelmakyaj #hyasmingüzellik #güzelliksırları #güzelliksalonu #estetik #hümeyrayasmin #kadıncagüzellik #onlinegüzellik #güzellikreçetesi #estetikguzellik

29 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.