• Admin

Tırnaklarınız çabuk mu kırılıyor işte evde yapabileceğiniz pratik çözüm !!!


Bir kabın içine eşit miktarda limonsuyu ve gliserin ilave edin. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı tırnaklarınıza uygulayın. Günde bir defa bu karışımı uyguladığınızda tırnaklarınızın eskisine göre daha canlı ve parlak ve sağla olduğunu sizlerde göreceksiniz.

Uzman Eğitmen Estetisyen Hümeyra Yasmin

#makyajteknikleri #ojeçıkartma #hyasmin #estetik #pratikgüzellikönerileri #tırnakmantarı #tırnakbatığıtedavisi #estetiksırları #hyasminguzellik #tırnakdizaynı #onlinegüzellik #güzellikreçetesi #tırnakağrısıçözümü #güzelliksırları #güzelliksalonu #güzellikpüfnoktaları #güzeltırnaklar #parlaktırnaklar #güzellikönerileri #makyajhileleri

27 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.