• Admin

Tırnaklarınızdan Oje'yi çıkartmada zorlanıyor musunuz? işte pratik yolu!!!


Bir Pamuğa bolca aseton dökün.Asetonlu pamuğu ojesini çıkartmak istediğiniz parmağınızın tırnağı üzerine koyun ve aliminyum folyo ile sarın.8-10 dk bekletin.Daha sonra tırnağı silerek pamuğu kaldırın.Oje'nin tümüyle kolayca çıktığını göreceksiniz.

#makyajmalzemesionarma #makyajteknikleri #makeupteknikleri #ojeçıkartma #hyasmin #pratikgüzellikönerileri #estetik #hümeyrayasmin #hyasminguzellik #ojekapağınıaçma #ojesürmeteknikleri #estteiksırları #onlinegüzellik #estetikvegüzellik #güzelliksırları #güzellikreçetesi #güzelliksalonu #ojesürme #güzellikönerileri #nasılyapılır

19 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.