• Admin

Bacaklarınızda varis görüntülerinden kurtulmanın pratik yolu


Yaz geldi ve bacaklarınızdaki yüzeyel damar görüntülerinden (spider vein) mi rahatsızsınız . İşte size evde uygulayabileceğiniz pratik bir yöntem. Medikal tedavi ile birlikte uygulandığından 1,2 aylık süreçte görünümde oldukça düzelme olacaktır. Bunun için kulanacağımız elma sirkesidir. Elma sirkesi uygulandığı bölgede kan dolaşımını arttırarak görünümü düzeltmeye yardımcı olur. Günde iki defa temiz bir bez elma sirkesi ile ıslatılır ve yüzeyel damarların göründüğü alana 30 dk boyunca uygulanır. Özellikle akşam yatmadan önce yapacağınız bu uygulamadan sonra bacağınızı soğuk suyla yıkayınız ve yatarken ayağınızın altına 1 yastık yerleştirerek yüksekte tutunuz. Ayrıca buna destek olarak gün içinde yapacağınız sportif aktiviteler bacak kaslarında kan dolaşımını arttırarak bu tür yüzeyel damarsal oluşumları engeller. Var olanlarında görünümünün düzelmesine yardımcı olur.

Op.Dr.Davud Yasmin

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Ayak Sağlığı

#varis #bacaktamorarma #ayaksağlığı #ortopedist #doktor #davudyasmin #ven #varistenkurtulma #bacakmorluklarınaçözüm #pratikgüzellik #güzelliksırları #güzellikpüfnoktaları #estetisyen #hyasminbeauty

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Diğer Web Sayfalarımız

Hyasminbeauty


 

Atalar Mahallesi Sultan sokak No:21 Kat :1 Daire:1-2

02164885152

humeyra@hyasmin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi

09.00-19.00

Pazar günleri kapalıdır.

  • Facebook Square
  • Twitter Square
  • Google Square

Android cep telefonu uygulamamızı

indirdiniz mi?

İndirmek için yandaki logoyu tıklayın

Windows 8 tablet ve PC uygulamamız için yandaki logoyu tıklaynız

Windows 8 işletim sistemli 

cep telefonlarına uygulamayı indirmek

için mavi windows logosunu

tıklayınız

© Copyright Hyasminbeauty

 ©2015 Davud Yasmin (Sayfa tasarımı, web design)

Yasal Uyarı : estetikguzellik.net web sitesinde paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, yasal düzenlemeler uyarınca reklam, teklif vb. teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662 tüm hakları saklıdır.